FRANCHISING

53786876_406887576524746_2838044230906019840_nGeniş bir hedef kitleye sahip olan çiğköfte, çok düşük bütçelerle dükkan açmaya imkan verdiği için son yılların tartışmasız en popüler iş modelidir. Çağımızın gereksinimlerinden olan hızlı ve kolay tüketime uygun oluşu ve ekonomik satış fiyatlarıyla tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır.

Gazi Çiğköfte’nin başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz.

Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon önemli bir maddedir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler, yoğun alışveriş merkezleri en gözde noktalardır. Bunların yanı sıra yerleşim noktalarına yakın, çevresinde okul, hastane vb. noktaların bulunduğu, insanların eve dönerken uğrayıp alış-veriş yapabileceği güzergâhlar da önemli lokasyonlardır.

Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sunmaya devam ediyor.

Ailemize franchise olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak 1 haftalık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchise'lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Gazi Çiğköfte’nin başarısına ortak olurlar.

Bayi açılışıyla beraber satış destek departmanı ile koordineli olarak hizmet verilir. Gerek satış artırıcı faaliyetler, gerek moral ziyaretleri, gerekse eğitim faaliyetleri ile bayi başladığı işte kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmez.